Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 359 800 € 7 790 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 941 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 120 900 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 845 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 035 000 € 10 160 € / sq.m.
  • Area: 1185 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 660 600 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 2743 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 857 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
884 900 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 392 300 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 070 700 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 067 700 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1035 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 489 500 € 8 510 € / sq.m.
  • Area: 763 sq.m.
  • Plot Area: 2105 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 355 700 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 459 sq.m.
  • Plot Area: 957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 640 100 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 421 700 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 4504 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 286 100 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1580 sq.m.
  • Bedrooms: 5