Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
380 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
430 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 2950 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 691 sq.m.
  • Plot Area: 588 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
749 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 791 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 2658 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
725 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 993 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 700 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
285 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 750 000 € 11 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3