Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
321 400 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 236 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
812 200 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 038 600 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1780 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 986 800 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
970 000 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 3