Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
130 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
430 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
545 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
735 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1471 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
109 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
82 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
130 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 37 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
89 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
82 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3