Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 120 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 309 600 € 5 310 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 887 800 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 1059 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 123 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 304 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 477 800 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 6