Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 1
For Sale
5 250 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 950 000 € 4 160 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 3600 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
5 500 000 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 1160 sq.m.
  • Plot Area: 8108 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
105 900 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
635 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
82 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 52 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
89 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 37 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1471 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
895 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
415 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
340 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 299 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6