Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
76 845 000 ₽ 591 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 870 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
76 845 000 ₽ 192 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1625 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
87 091 000 ₽ 263 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
128 075 000 ₽ 374 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
64 038 000 ₽ 291 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
71 005 000 ₽ 221 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
147 030 000 ₽ 277 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
101 436 000 ₽ 202 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
281 766 000 ₽ 939 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
101 436 000 ₽ 319 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4