Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 309 600 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 764 sq.m.
  • Plot Area: 2373 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 178 700 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 592 900 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 769 900 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 875 sq.m.
  • Plot Area: 4311 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 309 600 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 673 sq.m.
  • Plot Area: 1823 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 064 800 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 7 940 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 737 400 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 949 800 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 19000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
5 073 600 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 5