Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
200 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
109 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
171 600 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
202 900 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 174 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 9 170 € / sq.m.
  • Area: 579 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 365 600 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 453 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 132 600 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 842 sq.m.
  • Plot Area: 2263 sq.m.
  • Bedrooms: 4