Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 592 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 857 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
884 900 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 392 300 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 2435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 070 700 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 067 700 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1035 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 126 700 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 292 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 663 500 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 296 700 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 793 400 € 6 450 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 286 100 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
8 200 300 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 899 500 € 8 300 € / sq.m.
  • Area: 711 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 336 200 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 740 sq.m.
  • Plot Area: 1199 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 411 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
12 860 900 € 9 530 € / sq.m.
  • Area: 1350 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6