Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
440 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
417 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
145 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
212 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
319 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
556 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 489 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
292 500 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
635 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 624 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
949 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 776 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3