Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 928 800 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 1085 sq.m.
  • Plot Area: 3925 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
4 599 800 € 8 980 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1045 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
815 200 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 630 300 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 717 600 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 624 500 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 717 sq.m.
  • Plot Area: 1646 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 281 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 339 200 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 164 500 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 589 500 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 141 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 200000 sq.m.
  • Bedrooms: 10