Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
133 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
630 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
195 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 651 sq.m.
  • Plot Area: 1432 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 990 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 2689 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 195 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 452 sq.m.
  • Plot Area: 798 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2364 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
780 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 8 880 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 697 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 9 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
570 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 250 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
789 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1178 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2