Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 250 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
695 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 327 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
790 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
840 000 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5