Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
236 700 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 27 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
117 700 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
265 700 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
352 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
126 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2