Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 300 000 € 8 050 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 300 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
845 000 € 4 310 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 8 120 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
755 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
665 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 9 550 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 489 200 € 9 730 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
999 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
599 000 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
530 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4