Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
147 625 000 ₽ 303 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
15 197 000 ₽ 84 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
85 970 000 ₽ 171 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
47 761 000 ₽ 159 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
56 445 000 ₽

House, Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain Details
  • Plot Area: 405 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
76 417 000 ₽ 171 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
45 503 000 ₽ 137 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
7 720 000 ₽ 115 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
9 118 000 ₽ 157 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
7 381 000 ₽ 105 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
10 681 000 ₽ 118 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
9 118 000 ₽ 102 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
227 950 000 ₽ 430 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
117 231 000 ₽ 334 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
68 602 000 ₽ 392 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 2420 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
143 283 000 ₽ 409 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
68 602 000 ₽ 217 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 2027 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3