Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 527 900 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 351 600 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 410 400 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 292 800 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 761 000 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 169 400 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 408 400 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 734 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
346 700 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 055 800 € 5 460 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
910 900 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2470 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
15 866 500 € 20 530 € / sq.m.
  • Area: 773 sq.m.
  • Plot Area: 3060 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
1 704 200 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 026 400 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
999 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 622 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 762 900 € 6 210 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 887 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 410 400 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 645 400 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 876 sq.m.
  • Bedrooms: 4