Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
816 800 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
581 800 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 7318 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
645 600 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 247 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 113 500 € 5 480 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 097 900 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 526 sq.m.
  • Plot Area: 792 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 208 600 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 900 600 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
382 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 826 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 091 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 1050 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 116 500 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 113 500 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 113 500 €
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 163 500 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5