Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 451 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 1095 sq.m.
  • Plot Area: 244 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
383 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 200 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1525 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
635 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
689 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
799 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
218 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
264 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3