Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 978 100 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
464 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
756 300 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 793 300 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 441 700 € 6 270 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 906 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
786 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 583 700 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1455 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 968 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 3677 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 288 300 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 7 690 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 2640 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
729 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
605 500 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 3