Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
595 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
5 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 900 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
630 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 388 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
660 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 950 000 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 190 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5