Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
8 849 300 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 1294 sq.m.
  • Plot Area: 5370 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 527 900 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
454 300 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 064 800 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 549 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
429 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3