Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
890 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 225 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 590 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 325 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 450 000 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 878 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
490 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 600 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 950 000 € 5 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 300 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
690 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1192 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
550 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4