Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
200 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 €
  • Plot Area: 441 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
515 000 €
  • Plot Area: 517 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 950 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
570 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
530 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 250 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 900 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 850 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 300 000 € 9 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 990 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3