Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
347 900 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 570 900 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 978 100 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 454 500 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
348 500 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 596 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
333 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 538 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 1876 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 793 300 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 441 700 € 6 270 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 906 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
786 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 583 700 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 5