Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 943 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 775 700 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 713 700 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 533 900 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1310 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
17 698 500 € 10 570 € / sq.m.
  • Area: 1674 sq.m.
  • Plot Area: 6847 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
17 698 500 € 19 010 € / sq.m.
  • Area: 931 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
26 547 800 € 10 610 € / sq.m.
  • Area: 2502 sq.m.
  • Plot Area: 8778 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
855 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
707 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1852 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
660 700 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 504 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
702 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 2130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 005 800 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 1115 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
908 500 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Bedrooms: 4