Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
444 800 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
766 900 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 533 900 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 603 sq.m.
  • Plot Area: 2030 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
684 300 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
796 400 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2080 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4