Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
480 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 400 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 6
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
725 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 395 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 645 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 367 sq.m.
  • Plot Area: 1821 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 350 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 9158 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 2382 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 625 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
279 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3