Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 625 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 13500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
124 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
165 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
120 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
125 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
116 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
124 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 750 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1369 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 475 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3