Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
174 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
123 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
148 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
129 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
157 500 € 970 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
495 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
240 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2