Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
125 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
116 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
124 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 750 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 979 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1442 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 1520 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
45 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
115 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
895 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 45000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
4 500 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 3100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 500 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 284 sq.m.
  • Plot Area: 9939 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4