Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 483 300 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 725 000 € 10 010 € / sq.m.
  • Area: 672 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 222 700 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 152 900 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
407 600 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
722 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 570 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 467 300 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
902 500 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 158 700 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
989 800 € 820 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 761 300 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
925 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4