Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
371 500 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 397 400 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1455 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 583 700 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1584 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
786 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 441 700 € 6 270 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 906 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 793 300 € 5 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 538 000 € 7 760 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 1876 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 300 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
464 300 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 035 600 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5