Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
202 900 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 174 000 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1012 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 309 600 € 9 170 € / sq.m.
  • Area: 579 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 851 600 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 1972 sq.m.
  • Plot Area: 1772 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
503 700 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 304 sq.m.
  • Plot Area: 3685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3