Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 067 700 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 549 sq.m.
  • Plot Area: 1377 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 569 300 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 636 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 002 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 182 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 362 700 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 715 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 029 200 € 5 010 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
8 141 300 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 1078 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 949 800 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 637 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
947 500 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 949 800 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 592 900 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 421 700 € 7 130 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 4