Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
590 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 341 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
264 600 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
252 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
680 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 361 sq.m.
  • Plot Area: 1009 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
546 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
225 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
645 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
217 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 800 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 32000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
890 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 225 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 590 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 325 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 450 000 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 878 sq.m.
  • Rooms: 4