Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
684 400 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
867 100 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
843 800 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 615 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
919 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 772 000 € 8 090 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 793 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 1038 sq.m.
  • Plot Area: 1605 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 163 900 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 797 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
360 800 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 2404 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 338 500 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 1
For Sale
2 909 700 € 6 830 € / sq.m.
  • Area: 426 sq.m.
  • Plot Area: 2266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 793 400 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 435 sq.m.
  • Plot Area: 613 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 900 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 515 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
11 639 000 € 6 690 € / sq.m.
  • Area: 1740 sq.m.
  • Plot Area: 3118 sq.m.
  • Bedrooms: 5