Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 646 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 764 000 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 887 800 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 617 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 713 700 € 7 600 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 719 600 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 1150 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 764 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 454 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 761 000 € 7 890 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1801 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 533 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 300 800 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 876 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
377 600 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Plot Area: 3049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
589 900 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 954 400 € 3 920 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 498 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
766 900 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 554 sq.m.
  • Bedrooms: 5