Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 200 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 000 000 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 623 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
560 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 562 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4