Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
630 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 388 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
660 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 950 000 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
10 000 000 €

Villa, Girona, Catalunya, Spain

Girona, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 100 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1113 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
1 800 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 581 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5