Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
87 500 € 980 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
3 067 700 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 3060 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
424 800 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 99 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
631 200 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
914 400 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 784 400 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 970 sq.m.
  • Plot Area: 10400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 480 700 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 497 sq.m.
  • Plot Area: 2944 sq.m.
  • Bedrooms: 4