Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 902 400 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 986 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 410 400 € 780 € / sq.m.

Other Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
218 300 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
102 900 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
5 191 600 € 10 600 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
202 900 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4