Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 750 000 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 1023 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 975 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 735 sq.m.
  • Plot Area: 1198 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
16 500 000 € 6 240 € / sq.m.
  • Area: 2644 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 690 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 899 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 652 sq.m.
  • Plot Area: 3733 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 4 360 € / sq.m.

Gorgeous villa, Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain

Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain Details
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 478 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
144 900 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
154 900 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2