Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
595 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
5 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
626 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
6 500 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
398 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5