Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
920 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 2421 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 397 400 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 467 300 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 084 500 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
733 600 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 770 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 329 000 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4