Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 075 800 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 106 300 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 592 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 900 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 588 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
803 500 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
733 600 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 388 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 323 200 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 513 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 162 200 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 493 500 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 2046 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
920 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 513 900 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 281 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
931 600 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 529 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 036 400 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
582 300 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
640 500 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
680 100 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 487 700 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 866 sq.m.
  • Bedrooms: 4