Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
684 300 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Plot Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
796 400 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2080 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 952 700 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 961 sq.m.
  • Plot Area: 3019 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 758 100 € 7 550 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 946 800 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 1016 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
648 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 759 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 501 100 € 9 920 € / sq.m.
  • Area: 1059 sq.m.
  • Plot Area: 2013 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 480 700 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1895 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
938 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 5