Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 495 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 4070 sq.m.
  • Bedrooms: 22
  • Bathrooms: 13
For Sale
270 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 800 000 € 9 590 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
3 000 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 300 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 319 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
260 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 800 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 596 sq.m.
  • Plot Area: 5059 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
650 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 367 sq.m.
  • Plot Area: 1821 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 350 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 9158 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 590 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6