Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
871 500 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
11 577 800 € 7 420 € / sq.m.
  • Area: 1560 sq.m.
  • Plot Area: 4247 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 723 500 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 205 000 € 6 960 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
19 664 800 € 11 820 € / sq.m.
  • Area: 1664 sq.m.
  • Plot Area: 3663 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 472 400 € 17 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 803 600 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 036 300 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9